Як активувати Спільнокошт-підписки на платформі Велика Ідея
Весь доброчинний світ переорієнтовується на підтримку та підсилення ініціатив та команд, які працюють системно над вирішенням викликів сучасності. Кожен із нас, по суті нано-фонд, внесок якого з часом та в сукупності з внесками інших членів спільноти важить мільйони.
Тому, для тих доброчинців, які хочуть долучатись до системних змін ми оновили можливість Спільнокошт-підписок на платформі Велика Ідея.
Для нас, команди платформи, "підписки" – це простий інструмент для налаштування постійної підтримки доброчинцями організацій і проектів, що по кроку за раз наближають перемогу України та трансформують поствоєнну реальність в наших містах і громадах.
І в цьому матеріалі ми покроково пройдемось шляхом оформлення та управління підписками, для того, щоб всі доброчинці могли відшукати та активували підписку на важливі для них ініціативи.
Запрошуємо переглянути відео 👇
Та пройти покроковий туторіал 💃
Почнемо! Коли ви визначились, який проект і чому хочете підтримати ви натискаєте кнопку "Фондувати" та налаштовуєте тип внеску за пунктами:
1) Сума підтримки. Розміром підписки може бути будь-яка комфортна для вас сума від 1 грн.
2) Регулярність. Активуючи підписку ви можете обрати автоматичні платежі на щотижневій чи щомісячній основі.
3) Публічність. Кожен внесок від доброчинця на платформі за умовчуванням ідентифікується та відзначається в таймлайні загального збору коштів на сторінці проекту. Тому якщо ви хочете не афішувати на яку саме суму підтримали ініціативу, коли ви оформляєте підписку активуйте чек бокс "приховати суму внеску", щоб розмір вашої підписки не показувався в таймлайні.
4) Подарунок. Команда проекту на знак вдячності за підтримку ініціативи формує систему винагород для доброчинців — подарунків, які нагадуватимуть доброчинцям про цінність проекту. Радимо не упускати цей пункт, а проглянути перелік винагород власником якого може стати кожен із доброчинців.
Так у нашому прикладі за підтримку проекту "DONBAS FRONTLINER — репортерське інтерактивне медіа" можна отримати «сувенір» із передової — матеріальна частинка війни з фотографією, локацією та історією, підтримавши проект на суму від 1000 грн.
Після натискання кнопки далі, ви переходите на сторінку оплати за вибраною вами платіжною системою.
Дуже важливо повністю заповнити всі дані, необхідні для оплати, в іншому випадку платіж не буде вдалий.
Звертаємо вашу увагу, що при оплаті підписок за допомогою apple pay і google pay деякі наші користувачі повідомляли нас про проблеми, які виникають зі сторони платіжного терміналу wayforpay, тож ми рекомендуємо нашим користувачам не використовувати apple pay і google pay саме для активації підписок.
Після оплати ви бачите сповіщення і це значить що вашу підписку активовано!
Для того, щоб остаточно переконатись, що ви оформили підписку, можна:
-
Перевірити чи отримали ви сповіщення на пошту про оформлення підписки та сповіщення від платіжної системи.
-
Переглянути чи відобразилась підписка у вашому профілі на платформі.
У вашому профілі відображається інформація про:
— ваші проекти, які ви запускали на краудфандинг,
— підтримані вами проекти,
— підписки з можливістю ними керувати.
Ви можете призупиняти підписки на деякий час чи видаляти, якщо ви передумали надалі підтримувати проект, або ж відновлювати підписки після паузи. Керувати підписками в профілі можна лише якщо ви зайшли в свій профіль, тобто якщо залогінились.
Якщо у вас є ще питання з приводу того як працюють підписки залишайте їх у коментарях. А поки ми зібрали найтиповіші питання стосовно активації підписок та підготували на них відповідь.
В чому цінність підписок?
Для доброчинців підписки це можливість разово створити власну систему регулярної підтримки тих проектів та ініціатив, які важливі для вас як доброчинця. А для проектних команд — можливість проводити одну інформаційну кампанію замість постійної для формування спільноти доброчинців, яка регулярно підтримує проект.
Чи всі типи проектів підтримують функцію підписок?
Так у кожного проекта є можливість активувати підписку.
Що відбувається з підпискою коли проект зібрав кошти?
Після того як термін збору проекту завершено проект або переходить у реалізацію або ж якщо кошти на нього не зібрано — кошти повертаються доброчинцям їх статус можна перевірити у власному профілі у розділі "вільні кошти". Дані кошти можна зафондувати на інші активні проекти.
Що відбувається з коштами які я вніс на проект якщо проект не зібрав необхідної суми та не реалізувався.
Якщо у профілі вашого акаунту в розділі "вільні" кошти ви активуєте відмітку чекбоксу "всі повернення у вільні кошти" то всі повернення з незібраних проектів, які ви підтримали будуть повертатись у вільні кошти, які ви зможете перенаправити на інші проекти. Статус вільних коштів завжди можна перевірити у розділі "вільні кошти". Якщо ви не активували цей чекбокс, то кошти за умовчуванням будуть повертатись на ваш банківський рахунок.
Як скасувати чи змінити свою підписку?
Керувати власними підписками ви можете у власному профілі в розділі “Підписки”. Саме тут відображаються всі проекти на які ви оформили підписки і саме тут доступна можливість або видалити підписку або призупинити.
Як проектні команди можуть дізнатись хто оформив підписку на їх проект?
Кожна проектна команда має доступ до статистики та доброчинців. Саме в цьому розділі відображаються всі доброчинці і їх тип внеску — одиничний чи підписка, а також винагороди які обрали доброчинці.
Тепер коли ви знаєте все про систему управління підписками прийшов час перейти до дії, а саме знайти декілька класних проектів на платформі та активувати на них підписку!